Klasa A (4-6) LZS KOTLARNIA - LZS ST. UJAZD 3-2 (2-1)

2-2 71min. Przemysław Leśnyczyk
3-2 84min. Damian Witecki

Kotlarnia: Michał Buczko - Krzysztof Domaradzki, Michał Gniatkowski, Dawid Hajduk (90 Maciej Chmielowski), Tomasz Kołaciński, Grzegorz Konieczny, Paweł Konopiński, Tomasz Kur, Łukasz Mysłowski, Łukasz Szubrycht (70 Jarosław Pawełczak), Damian Witecki
St. Ujazd: Bartłomiej Sikora - Ryszard Bednarski, Denis Janik (73 Paweł Szkarłat), Tomasz Janik, Marcin Kiebzak, Przemysław Leśnyczyk, Sebastian Majnusz, Albert Michta, Adam Myca, Piotr Stranczik, Mikołaj Wilczek (50 Michał Cebula)

Trzy razy Kotlarnia wychodziła na prowadzenie i dopiero za trzecim razem się udało. Drużyna Starego Ujazdu dwukrotnie wyrównywała, ale nie wystarczyło to, by uratować punkt. Pierwszego gola Kotlarnia zdobyła w 25-tej minucie. Odpowiedzią gości było wyrównanie w 37-ej minucie, jednak jeszcze przed przerwą Kotlarnia zdobyła drugiego gola i na przerwę schodziła przy jednobramkowym prowadzeniu.

Po zmianie stron przez długi czas wiele na boisku się nie działo, a emocje wzmogły się wraz z drugim wyrównaniem Starego Ujazdu w 71-ej minucie. Wydawało się, że drużyny podzielą się punktami, jednak na kilka minut przed końcem Damian Witecki zadał przyjezdnym decydujący cios strzelając trzeciego gola, po którym Ujazd już się nie podniósł i Kotlarnia wygrała 3-2.