III ligaRUCH ZDZIESZOWICE - MKS KLUCZBORK 1-1 (1-1)

0-1 11min. Glanowski
1-1 38min. T. Damrat

Ruch: Feć - Rewucki (77 Kurc), Bachor, Drąg, Bobiński, Kiliński (61 Rychlewicz), Kapłon, Bukowiec, Kasprzyk, T. Damrat (46 Bella), Buchała
MKS: Abramowicz - Stawowy, Ganowicz, Wilusz, Orłowicz, Niziołek, Glanowski, Ulatowski, Pajączkowski (46 Fryzowicz), Deja (46 Tuszyński), Półchłopek (74 Galdino)

Ruch Zdzieszowice - MKS KluczborkDerbowy mecz Ruchu Zdzieszowice z MKS-em Kluczbork zakończył się wynikiem najgorszym z możliwych. Obie drużyny zremisowały, a to oznacza bezpowrotną utratę jednego punktu, którego odzyskać już się nie da.

Wynik został ustalony do przerwy. Prowadzenie objęli goście po dziesięciu minutach gry, gdy celnym trafieniem popisał się Glanowski. Ruch zdołał wyrównać niedługo przed przerwą i, jak się później okazało, wynik 1-1 utrzymał się do końca meczu.

Po trzech kolejkach Ruch jest szósty, a Kluczbork... na pozycji spadkowej.