Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 26 | |
---|---|
19-26 |
|
23-25 |
|
28-35 |
|
27-26 |
|
31-32 |
|
29-19 |
|
48-33 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
26 | 78 | 756 | - | 581 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
26 | 66 | 894 | - | 639 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
26 | 56 | 794 | - | 722 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
26 | 56 | 770 | - | 731 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
26 | 39 | 720 | - | 674 |
6. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
26 | 34 | 728 | - | 740 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
26 | 33 | 706 | - | 733 |
10. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
26 | 29 | 743 | - | 846 |
11. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
26 | 23 | 776 | - | 865 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
26 | 21 | 673 | - | 801 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie |
39-41 |
23-28 |
|
37-39 |
|
30-37 |
|
32-27 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 507 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 618 | - | 548 |
3. |
><
KS Końskie
|
20 | 45 | 622 | - | 546 |
4. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
AZS Lublin
|
20 | 21 | 569 | - | 636 |
9. |
><
SMS II Kielce
|
20 | 18 | 578 | - | 673 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
20 | 4 | 572 | - | 693 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 kwietnia 2023 04:24
MKS LESZNO - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 26-20 (16-9)
MKS Leszno: Marcin JaŚkowski, Jędrzej Kaniewski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Marcin MikoŁajczak, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Krystian Piekarski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin WydmuchWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Mateusz Lewandowski, Konrad MŁynkowiak, Jakub PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Artur Radny, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Karol TrybuŚ, Wojciech Weiss
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 kwietnia 2023 04:24
ŚKPR ŚWIDNICA - TĘCZA KOŚCIAN 17-21 (9-10)
ŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Maksymilian Bieryt, Marcel DobrzaŃski, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Krzysztof Griman, Aleksander Ingram, Wojciech JabŁoŃski, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Volodymyr Shupyk , Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander ZelekTęcza Kościan: Dawid Graf, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Damian Krystkowiak, Krzysztof Meissner, Eryk Napieralski, Adam Noskowiak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Mikołaj StĘŻycki, Dawid WesoŁek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 kwietnia 2023 04:24
MIEDŹ LEGNICA - DZIEWIĄTKA LEGNICA 29-19 (12-7)
Miedź Legnica: Michał Czarnecki, Piotr Dec, Patryk GreguŁowski, Wiktor Kochlewski, Filip Kruszelnicki, Hubert KuliŃski, Kacper Łukawski, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Szymon Pacek, Wiktor PacuŁa, Michał Przybylak, Karol Siwak, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Maciej StaŃkoDziewiątka Legnica: Dominik Dziobek, Piotr Kaczmarek, Mateusz Krukiewicz, Michał KuryŁo, Sebastian Mierzejewski, Dawid Pawlak, Paweł Pedryc, Radosław Sydor, Patryk Szydziak, Dawid Świekatowski, Mateusz Świrski, Marcin Teterycz, Jakub WoŁowiec, Łukasz WrÓbel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 kwietnia 2023 04:24
UKS NOWA SÓL - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 26-29 (14-13)
UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Hubert Ceglarz, Samuel Chomenko, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Kamil Kowalski, Szymon Lisiewicz, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Michał Pawlisz, Mateusz Rapiejko, Grzegorz StelmasikUKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Paweł Furman, Kacper GoŁda, Oliwier Kalinowicz, Adrian Kazimierczak, Michał Kowalik, Piotr Massopust, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Wiktor Wiciak, Paweł Wojtusik, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 kwietnia 2023 04:24
SZCZYPIORNIAK GORZYCE - GRUNWALD POZNAŃ 23-23 ► (11-12)
Karne: 7-8
Szczypiorniak Gorzyce: Michał BiegaŃski, Wojciech BŁaszczyk, Mateusz Dolata, Dionizy Galewski, Dawid Glabik, Leon Grzegorczyk, Joachim Ibron, Michał Kaniewski, Gracjan Kryszczak, Mateusz Kryszczak, Dominik Mazurek, Marcin Przyszlak, Grzegorz Salamon, Dawid Szymkowiak, Łukasz WoŁowiczGrunwald Poznań: Damian Bajka, Jakub Bujnowski, Kacper Janczyk, Michał Jaskowski, Alex ŁosiŃski, Patryk Marcinkowski, Krzysztof MartyŃski, Piotr Nowicki, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Sebastian Runowski, Kacper Siejek, Filip Tarko, Erik Uyen, Piotr Wenta
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 22 kwietnia 2023 21:11
SMS KIELCE - WISŁA SANDOMIERZ 34-30 (17-12)
SMS Kielce: Tymoteusz Bojarczuk, Jacek Fajfer, Krystian Jurasik, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Dominik SzczĘsny, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄcWisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Dominik LichtoŃ, Maximilian Moga, Hubert Nowak, Adam Paluch, Aleksy RadwaŃski, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Paweł Stypa, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 21 kwietnia 2023 04:49
VIRET ZAWIERCIE - SMS II KIELCE 33-34 (19-20)
Viret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Mateusz Bugaj, Paweł Bugajski, Kacper CegŁowski, Oleksandr Dovbysh, Filip Jarosz, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Szymon Medwid, Wojciech Mrozek, Dominik Sitkiewicz, Marek Wasilewski, Przemysław Wierzbic, Igor ZagaŁa, Michał ŻarnowskiSMS II Kielce: Kacper Aksamit, Filip BurzyŃski, Dawid Cacak, Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Jacek Fajfer, Andrzej Korus, Jakub Luksa, Kacper Olczyk, Marcin PepliŃski, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Szymon Wywrot
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 21 kwietnia 2023 02:16
MIEDŹ LEGNICA - ŚKPR ŚWIDNICA 37-21 (22-9)
Miedź Legnica: Michał Czarnecki (8), Szymon Pacek (7), Michał Przybylak (6), Kacper Łukawski (5), Dominik Nowosielski (4), Maciej StaŃko (3), Piotr Dec (1), Filip Kruszelnicki (1), Wiktor PacuŁa (1), Karol Siwak (1), Michał Klimaszewski, Wiktor Kochlewski, Łukasz Mazur, Adrian Stachurski, Patryk GreguŁowski, Hubert KuliŃskiŚKPR Świdnica: Bartosz Galik (5), Dawid PĘczar (4), Maksymilian Bieryt (3), Olgierd Etel (3), Marcel DobrzaŃski (2), Mateusz Redko (2), Aleksander Zelek (2), Norbert Bal, Krzysztof Griman, Aleksander Ingram, Wojciech JabŁoŃski, Norbert Mirga, Volodymyr Shupyk , Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 kwietnia 2023 05:45
KS KOŃSKIE - SMS KIELCE ◄ 30-30 (18-13)
Karne: 5-4
KS Końskie: Mikołaj Baran, Rafał Biegaj, Wiktor Ciszek, Jakub Janus, Tomasz Kordos, Adam KoŚka, Fabian KozŁecki , Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Kacper RoŻnowski, Łukasz SĘkowski, Wiktor SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Michał WŁodarski, Bartosz WoŚSMS Kielce: Jakub Bojarczuk, Tymoteusz Bojarczuk, Krystian Jurasik, Jakub Luksa, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 kwietnia 2023 05:45
SMS II KIELCE - AZS KRAKÓW 35-40 (16-18)
SMS II Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Dawid Cacak, Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Jacek Fajfer, Andrzej Korus, Piotr Mielczarski, Kacper Olczyk, Marcin PepliŃski, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Fabian Sowiak, Szymon WywrotAZS Kraków: Mateusz Bujak, Mikołaj Burlyta, Michał Gasin, Jakub Grzybowski, Jakub Jewiarz, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Krzysztof KoŚĆ, Filip KozioŁ, Patryk KwarciŃski, Konrad ŁuczyŃski, Adrian Najuch, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Kacper SzydŁo, Mateusz WĘgliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 kwietnia 2023 05:45
KSZO OSTROWIEC - ORZEŁ PRZEWORSK 37-30 (19-17)
KSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Kamil Kieloch, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Łukasz Majchrzak, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Grzegorz Sobut, Mateusz Świstak, Adrian Wojkowski, Dawid ZadroŻnyOrzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Kacper Bednarz, Jakub Czapka, Daniel Dutka, Emilian JewuŁa, Samuel KĘdzior, Jakub Kociuba , Paweł Kubik, Michał Kubisztal, Patryk MaŁecki, Tomasz Mochocki, Adam Mroszczyk, Kevin Starzecki, Adrian Szczepaniec, Mateusz Świerk, Franciszek WlazŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 kwietnia 2023 05:45
ASPR ZAWADZKIE - AZS LUBLIN 31-32 (17-15)
ASPR Zawadzkie: Mateusz Czaja, Mateusz Damas, Piotr Damas, Adam Kaczka, Michał Krygowski, Kamil Lilien, Przemysław MaŃko, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Filip Rawecki, Wojciech WacŁawczyk, Adam WacŁawczyk, Jan Widera, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowiczAZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Michał Dziemiach, Piotr GaŁaszkiewicz, Dominik Janicki, Krzysztof Janicki, Antoni MaciĄg, Oskar Majewski, Mikołaj PergoŁ, Kamil PuchaŁa, Adam Pytka, Jakub Rycerz, Jacek Stachowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 28 z 153