Archiwum: Piłka nożna - Klasa B Zabrze (2023/2024)
Klasa B Zabrze | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | AP Team Gliwice | 25 | 67 | 107 | - | 29 |
2. | Victoria Pilchowice | 25 | 60 | 83 | - | 33 |
3. | Sośnica II Gliwice | 25 | 57 | 102 | - | 34 |
4. | Pogoń Ziemięcice | 25 | 45 | 53 | - | 40 |
5. | Walka Zabrze | 25 | 44 | 66 | - | 37 |
6. | Start Kleszczów | 25 | 43 | 77 | - | 57 |
7. | Ślązak Bycina | 25 | 42 | 54 | - | 39 |
8. | Burza II Borowa Wieś | 25 | 40 | 61 | - | 43 |
9. | Quo Vadis Makoszowy | 25 | 35 | 47 | - | 51 |
10. | KS Grzybowice | 25 | 32 | 71 | - | 61 |
11. | Orzeł Paczyna | 25 | 28 | 54 | - | 64 |
12. | Amator Rudziniec | 25 | 27 | 47 | - | 80 |
13. | Piast Pawłów | 25 | 17 | 38 | - | 77 |
14. | Drama Kamieniec | 25 | 14 | 31 | - | 101 |
15. | Ruch II Kozłów | 25 | 11 | 35 | - | 103 |
16. | Zryw Radonia | 25 | 10 | 39 | - | 116 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Quo Vadis Makoszowy - KS Grzybowice | 2-1 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Ruch II Kozłów - Zryw Radonia | 4-1 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Start Kleszczów - Burza II Borowa Wieś | 4-3 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Pogoń Ziemięcice - AP Team Gliwice | 1-3 |
2023-08-20 - 11:00 | 1 | Sośnica II Gliwice - Victoria Pilchowice | 3-3 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Orzeł Paczyna - Amator Rudziniec | 3-1 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Walka Zabrze - Piast Pawłów | 1-0 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Drama Kamieniec - Ślązak Bycina | 0-4 |
2023-08-26 - 15:00 | 2 | Victoria Pilchowice - Ruch II Kozłów | 3-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Drama Kamieniec - Pogoń Ziemięcice | 0-2 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Piast Pawłów - Start Kleszczów | 2-4 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Amator Rudziniec - Sośnica II Gliwice | 1-6 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Quo Vadis Makoszowy - Orzeł Paczyna | 4-1 |
2023-08-27 - 11:00 | 2 | KS Grzybowice - Ślązak Bycina | 4-1 |
2023-08-27 - 12:00 | 2 | Burza II Borowa Wieś - AP Team Gliwice | 1-2 |
2023-08-27 - 17:00 | 2 | Zryw Radonia - Walka Zabrze | 1-5 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Sośnica II Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 3-3 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Start Kleszczów - Zryw Radonia | 11-2 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | AP Team Gliwice - Piast Pawłów | 3-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Drama Kamieniec - Burza II Borowa Wieś | 2-2 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Ślązak Bycina - Pogoń Ziemięcice | 0-6 |
2023-09-03 - 11:00 | 3 | Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec | 1-3 |
2023-09-03 - 16:00 | 3 | Orzeł Paczyna - KS Grzybowice | 0-3 |
2023-09-03 - 16:00 | 3 | Walka Zabrze - Victoria Pilchowice | 2-3 |
2023-09-09 - 11:00 | 4 | KS Grzybowice - Pogoń Ziemięcice | 1-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Victoria Pilchowice - Start Kleszczów | 2-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Amator Rudziniec - Walka Zabrze | 3-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Quo Vadis Makoszowy - Ruch II Kozłów | 2-0 |
2023-09-09 - 16:15 | 4 | Piast Pawłów - Drama Kamieniec | 2-2 |
2023-09-10 - 11:00 | 4 | Burza II Borowa Wieś - Ślązak Bycina | 0-0 |
2023-09-10 - 16:00 | 4 | Zryw Radonia - AP Team Gliwice | 1-5 |
2023-09-10 - 16:00 | 4 | Orzeł Paczyna - Sośnica II Gliwice | 1-4 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Start Kleszczów - Amator Rudziniec | 1-1 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Drama Kamieniec - Zryw Radonia | 2-0 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Ślązak Bycina - Piast Pawłów | 3-3 |
2023-09-17 - 11:00 | 5 | Ruch II Kozłów - Orzeł Paczyna | 1-4 |
2023-09-17 - 11:00 | 5 | Pogoń Ziemięcice - Burza II Borowa Wieś | 2-1 |
2023-09-17 - 12:00 | 5 | Sośnica II Gliwice - KS Grzybowice | 5-0 |
2023-09-17 - 14:00 | 5 | AP Team Gliwice - Victoria Pilchowice | 4-2 |
2023-09-17 - 16:00 | 5 | Walka Zabrze - Quo Vadis Makoszowy | 2-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Pogoń Ziemięcice - Piast Pawłów | 1-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec | 9-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Amator Rudziniec - AP Team Gliwice | 1-5 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Quo Vadis Makoszowy - Start Kleszczów | 0-0 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Sośnica II Gliwice - Ruch II Kozłów | 8-0 |
2023-09-24 - 11:00 | 6 | KS Grzybowice - Burza II Borowa Wieś | 0-4 |
2023-09-24 - 16:00 | 6 | Zryw Radonia - Ślązak Bycina | 3-10 |
2023-09-24 - 16:00 | 6 | Orzeł Paczyna - Walka Zabrze | 1-1 |
2023-09-30 - 13:30 | 7 | Orzeł Paczyna - Start Kleszczów | 7-3 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Walka Zabrze - Sośnica II Gliwice | 2-2 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Drama Kamieniec - Amator Rudziniec | 2-4 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Ślązak Bycina - Victoria Pilchowice | 2-0 |
2023-10-01 - 11:00 | 7 | Ruch II Kozłów - KS Grzybowice | 2-2 |
2023-10-01 - 11:00 | 7 | Pogoń Ziemięcice - Zryw Radonia | 5-1 |
2023-10-01 - 11:00 | 7 | Burza II Borowa Wieś - Piast Pawłów | 3-0 |
2023-10-01 - 13:00 | 7 | AP Team Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 3-1 |
2023-10-07 - 13:00 | 8 | Zryw Radonia - Burza II Borowa Wieś | 1-4 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Victoria Pilchowice - Pogoń Ziemięcice | 4-3 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Amator Rudziniec - Ślązak Bycina | 1-0 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Quo Vadis Makoszowy - Drama Kamieniec | 1-1 |
2023-10-08 - 11:00 | 8 | KS Grzybowice - Piast Pawłów | 1-2 |
2023-10-08 - 11:00 | 8 | Ruch II Kozłów - Walka Zabrze | 3-5 |
2023-10-08 - 13:00 | 8 | Sośnica II Gliwice - Start Kleszczów | 2-2 |
2023-10-08 - 15:00 | 8 | Orzeł Paczyna - AP Team Gliwice | 0-1 |
2023-10-14 - 14:00 | 9 | AP Team Gliwice - Sośnica II Gliwice | 5-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Walka Zabrze - KS Grzybowice | 3-3 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Drama Kamieniec - Orzeł Paczyna | 1-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Ślązak Bycina - Quo Vadis Makoszowy | 5-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Piast Pawłów - Zryw Radonia | 3-0 |
2023-10-14 - 15:30 | 9 | Start Kleszczów - Ruch II Kozłów | 9-2 |
2023-10-15 - 11:00 | 9 | Pogoń Ziemięcice - Amator Rudziniec | 2-0 |
2023-10-15 - 11:00 | 9 | Burza II Borowa Wieś - Victoria Pilchowice | 1-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Victoria Pilchowice - Piast Pawłów | 2-1 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Quo Vadis Makoszowy - Pogoń Ziemięcice | 2-1 |
2023-10-22 - 11:00 | 10 | KS Grzybowice - Zryw Radonia | 4-1 |
2023-10-22 - 13:00 | 10 | Sośnica II Gliwice - Drama Kamieniec | 6-0 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | Amator Rudziniec - Burza II Borowa Wieś | 0-1 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | Orzeł Paczyna - Ślązak Bycina | 0-3 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | Walka Zabrze - Start Kleszczów | 0-2 |
2023-11-07 - 20:30 | 10 | AP Team Gliwice - Ruch II Kozłów | 4-0 |
2023-10-28 - 13:00 | 11 | Ślązak Bycina - Sośnica II Gliwice | 1-0 |
2023-10-28 - 13:30 | 11 | AP Team Gliwice - Walka Zabrze | 1-1 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Start Kleszczów - KS Grzybowice | 3-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Piast Pawłów - Amator Rudziniec | 2-2 |
2023-10-29 - 11:00 | 11 | Burza II Borowa Wieś - Quo Vadis Makoszowy | 3-3 |
2023-10-29 - 14:00 | 11 | Drama Kamieniec - Ruch II Kozłów | 3-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 11 | Pogoń Ziemięcice - Orzeł Paczyna | 1-0 |
2023-10-29 - 14:00 | 11 | Zryw Radonia - Victoria Pilchowice | 1-9 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Start Kleszczów - AP Team Gliwice | 4-3 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Quo Vadis Makoszowy - Piast Pawłów | 3-1 |
2023-11-05 - 11:00 | 12 | KS Grzybowice - Victoria Pilchowice | 2-3 |
2023-11-05 - 12:00 | 12 | Sośnica II Gliwice - Pogoń Ziemięcice | 2-1 |
2023-11-05 - 14:00 | 12 | Ruch II Kozłów - Ślązak Bycina | 1-4 |
2023-11-05 - 14:00 | 12 | Walka Zabrze - Drama Kamieniec | 4-1 |
2023-11-05 - 14:00 | 12 | Amator Rudziniec - Zryw Radonia | 7-3 |
2023-11-05 - 14:00 | 12 | Orzeł Paczyna - Burza II Borowa Wieś | 3-4 |
2023-11-11 - 11:00 | 13 | Burza II Borowa Wieś - Sośnica II Gliwice | 0-1 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Drama Kamieniec - Start Kleszczów | 2-1 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Piast Pawłów - Orzeł Paczyna | 3-3 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Victoria Pilchowice - Amator Rudziniec | 6-0 |
2023-11-11 - 14:00 | 13 | AP Team Gliwice - KS Grzybowice | 5-2 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Ślązak Bycina - Walka Zabrze | 2-0 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Pogoń Ziemięcice - Ruch II Kozłów | 5-0 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Zryw Radonia - Quo Vadis Makoszowy | 2-2 |
2023-11-18 - 13:30 | 14 | Quo Vadis Makoszowy - Victoria Pilchowice | 1-2 |
2023-11-18 - 13:30 | 14 | Start Kleszczów - Ślązak Bycina | 4-1 |
2023-11-19 - 11:00 | 14 | KS Grzybowice - Amator Rudziniec | 4-5 |
2023-11-19 - 11:00 | 14 | Ruch II Kozłów - Burza II Borowa Wieś | 3-2 |
2023-11-19 - 13:30 | 14 | Orzeł Paczyna - Zryw Radonia | 4-0 |
2023-11-19 - 13:30 | 14 | Sośnica II Gliwice - Piast Pawłów | 8-0 |
2023-11-19 - 13:30 | 14 | Walka Zabrze - Pogoń Ziemięcice | 4-0 |
2024-03-27 - 18:40 | 14 | AP Team Gliwice - Drama Kamieniec | 8-1 |
2023-11-25 - 13:00 | 15 | Victoria Pilchowice - Orzeł Paczyna | 3-2 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Drama Kamieniec - KS Grzybowice | 0-8 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Ślązak Bycina - AP Team Gliwice | 0-2 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Pogoń Ziemięcice - Start Kleszczów | 4-0 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Burza II Borowa Wieś - Walka Zabrze | 1-1 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Piast Pawłów - Ruch II Kozłów | 4-3 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Zryw Radonia - Sośnica II Gliwice | 2-3 |
2024-04-24 - 17:30 | 15 | Amator Rudziniec - Quo Vadis Makoszowy | 2-2 |
2024-03-09 - 15:00 | 16 | Ślązak Bycina - Drama Kamieniec | 3-0 |
2024-03-09 - 15:00 | 16 | AP Team Gliwice - Pogoń Ziemięcice | 8-3 |
2024-03-09 - 15:00 | 16 | Zryw Radonia - Ruch II Kozłów | 4-0 |
2024-03-09 - 15:00 | 16 | Victoria Pilchowice - Sośnica II Gliwice | 2-2 |
2024-03-09 - 15:00 | 16 | Amator Rudziniec - Orzeł Paczyna | 1-0 |
2024-03-10 - 11:00 | 16 | Piast Pawłów - Walka Zabrze | 0-2 |
2024-03-10 - 11:00 | 16 | KS Grzybowice - Quo Vadis Makoszowy | 2-3 |
2024-04-17 - 17:30 | 16 | Burza II Borowa Wieś - Start Kleszczów | 2-1 |
2024-03-16 - 15:00 | 17 | Sośnica II Gliwice - Amator Rudziniec | 8-0 |
2024-03-16 - 15:30 | 17 | Orzeł Paczyna - Quo Vadis Makoszowy | 4-2 |
2024-03-16 - 15:30 | 17 | Start Kleszczów - Piast Pawłów | 3-2 |
2024-03-17 - 11:00 | 17 | Ruch II Kozłów - Victoria Pilchowice | 1-3 |
2024-03-17 - 15:30 | 17 | Walka Zabrze - Zryw Radonia | 7-1 |
2024-03-17 - 15:30 | 17 | Pogoń Ziemięcice - Drama Kamieniec | 2-0 |
2024-03-17 - 15:30 | 17 | Ślązak Bycina - KS Grzybowice | 1-3 |
2024-03-17 - 18:00 | 17 | AP Team Gliwice - Burza II Borowa Wieś | 7-1 |
2024-03-23 - 12:00 | 18 | Amator Rudziniec - Ruch II Kozłów | 2-5 |
2024-03-23 - 15:30 | 18 | Victoria Pilchowice - Walka Zabrze | 4-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 18 | Quo Vadis Makoszowy - Sośnica II Gliwice | 3-3 |
2024-03-24 - 11:00 | 18 | Burza II Borowa Wieś - Drama Kamieniec | 6-1 |
2024-03-24 - 11:00 | 18 | Piast Pawłów - AP Team Gliwice | 0-5 |
2024-03-24 - 11:00 | 18 | KS Grzybowice - Orzeł Paczyna | 5-1 |
2024-03-24 - 15:30 | 18 | Pogoń Ziemięcice - Ślązak Bycina | 0-1 |
2024-03-24 - 15:30 | 18 | Zryw Radonia - Start Kleszczów | 3-4 |
2024-03-30 - 11:00 | 19 | Sośnica II Gliwice - Orzeł Paczyna | 5-1 |
2024-03-30 - 11:00 | 19 | Start Kleszczów - Victoria Pilchowice | 2-2 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy | 2-2 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | Walka Zabrze - Amator Rudziniec | 3-0 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | AP Team Gliwice - Zryw Radonia | 8-1 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | Drama Kamieniec - Piast Pawłów | 3-3 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | Ślązak Bycina - Burza II Borowa Wieś | 1-0 |
2024-03-30 - 14:00 | 19 | Pogoń Ziemięcice - KS Grzybowice | 1-5 |
2024-04-06 - 11:00 | 20 | Victoria Pilchowice - AP Team Gliwice | 0-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 20 | Amator Rudziniec - Start Kleszczów | 4-5 |
2024-04-06 - 17:00 | 20 | Quo Vadis Makoszowy - Walka Zabrze | 2-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 20 | Orzeł Paczyna - Ruch II Kozłów | 3-0 |
2024-04-07 - 11:00 | 20 | Burza II Borowa Wieś - Pogoń Ziemięcice | 3-0 |
2024-04-07 - 11:00 | 20 | Piast Pawłów - Ślązak Bycina | 3-2 |
2024-04-07 - 11:00 | 20 | KS Grzybowice - Sośnica II Gliwice | 2-5 |
2024-04-07 - 17:00 | 20 | Zryw Radonia - Drama Kamieniec | 2-1 |
2024-04-13 - 17:00 | 21 | Ruch II Kozłów - Sośnica II Gliwice | 0-7 |
2024-04-13 - 17:00 | 21 | Start Kleszczów - Quo Vadis Makoszowy | 4-0 v.o. |
2024-04-13 - 17:00 | 21 | AP Team Gliwice - Amator Rudziniec | 7-0 |
2024-04-13 - 17:00 | 21 | Drama Kamieniec - Victoria Pilchowice | 2-8 |
2024-04-13 - 17:00 | 21 | Ślązak Bycina - Zryw Radonia | 3-1 |
2024-04-14 - 11:00 | 21 | Piast Pawłów - Pogoń Ziemięcice | 1-3 |
2024-04-14 - 12:00 | 21 | Burza II Borowa Wieś - KS Grzybowice | 3-1 |
2024-04-14 - 17:00 | 21 | Walka Zabrze - Orzeł Paczyna | 8-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 22 | Victoria Pilchowice - Ślązak Bycina | 2-1 |
2024-04-20 - 17:00 | 22 | Amator Rudziniec - Drama Kamieniec | 4-1 |
2024-04-20 - 17:00 | 22 | Quo Vadis Makoszowy - AP Team Gliwice | 2-3 |
2024-04-20 - 17:00 | 22 | Start Kleszczów - Orzeł Paczyna | 0-4 |
2024-04-21 - 11:00 | 22 | Piast Pawłów - Burza II Borowa Wieś | 1-6 |
2024-04-21 - 11:00 | 22 | KS Grzybowice - Ruch II Kozłów | 6-3 |
2024-04-21 - 14:30 | 22 | Sośnica II Gliwice - Walka Zabrze | 3-1 |
2024-04-21 - 17:00 | 22 | Zryw Radonia - Pogoń Ziemięcice | 1-3 |
2024-04-27 - 17:00 | 23 | Start Kleszczów - Sośnica II Gliwice | 3-4 |
2024-04-27 - 17:00 | 23 | Drama Kamieniec - Quo Vadis Makoszowy | 3-4 |
2024-04-27 - 17:30 | 23 | AP Team Gliwice - Orzeł Paczyna | 7-2 |
2024-04-28 - 11:00 | 23 | Piast Pawłów - KS Grzybowice | 3-6 |
2024-04-28 - 12:00 | 23 | Burza II Borowa Wieś - Zryw Radonia | 6-1 |
2024-04-28 - 17:00 | 23 | Walka Zabrze - Ruch II Kozłów | 5-1 |
2024-04-28 - 17:00 | 23 | Ślązak Bycina - Amator Rudziniec | 4-2 |
2024-04-28 - 17:00 | 23 | Pogoń Ziemięcice - Victoria Pilchowice | 0-2 |
2024-05-04 - 11:00 | 24 | Sośnica II Gliwice - AP Team Gliwice | 2-0 |
2024-05-04 - 17:00 | 24 | Victoria Pilchowice - Burza II Borowa Wieś | 4-0 |
2024-05-04 - 17:00 | 24 | Amator Rudziniec - Pogoń Ziemięcice | 1-3 |
2024-05-04 - 17:00 | 24 | Quo Vadis Makoszowy - Ślązak Bycina | 1-0 |
2024-05-05 - 11:00 | 24 | Ruch II Kozłów - Start Kleszczów | 0-5 |
2024-05-05 - 12:00 | 24 | KS Grzybowice - Walka Zabrze | 0-2 |
2024-05-05 - 17:00 | 24 | Zryw Radonia - Piast Pawłów | 5-2 |
2024-05-05 - 17:00 | 24 | Orzeł Paczyna - Drama Kamieniec | 7-1 |
2024-05-11 - 17:00 | 25 | Start Kleszczów - Walka Zabrze | 2-3 |
2024-05-11 - 17:00 | 25 | Drama Kamieniec - Sośnica II Gliwice | 1-9 |
2024-05-12 - 11:00 | 25 | Ruch II Kozłów - AP Team Gliwice | 2-7 |
2024-05-12 - 12:00 | 25 | Burza II Borowa Wieś - Amator Rudziniec | 4-2 |
2024-05-12 - 15:00 | 25 | Zryw Radonia - KS Grzybowice | 1-4 |
2024-05-12 - 16:00 | 25 | Piast Pawłów - Victoria Pilchowice | 0-3 |
2024-05-12 - 17:00 | 25 | Ślązak Bycina - Orzeł Paczyna | 2-2 |
2024-05-12 - 17:00 | 25 | Pogoń Ziemięcice - Quo Vadis Makoszowy | 2-0 |
2024-05-18 - 17:00 | 26 | Victoria Pilchowice - Zryw Radonia | - |
2024-05-18 - 17:00 | 26 | Amator Rudziniec - Piast Pawłów | - |
2024-05-18 - 17:00 | 26 | Quo Vadis Makoszowy - Burza II Borowa Wieś | - |
2024-05-18 - 17:00 | 26 | Orzeł Paczyna - Pogoń Ziemięcice | - |
2024-05-18 - 17:00 | 26 | Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec | - |
2024-05-19 - 11:00 | 26 | Sośnica II Gliwice - Ślązak Bycina | - |
2024-05-19 - 11:00 | 26 | KS Grzybowice - Start Kleszczów | - |
2024-05-19 - 17:00 | 26 | Walka Zabrze - AP Team Gliwice | - |
2024-05-25 - 15:00 | 27 | Victoria Pilchowice - KS Grzybowice | - |
2024-05-25 - 16:00 | 27 | Piast Pawłów - Quo Vadis Makoszowy | - |
2024-05-25 - 17:00 | 27 | AP Team Gliwice - Start Kleszczów | - |
2024-05-25 - 17:00 | 27 | Drama Kamieniec - Walka Zabrze | - |
2024-05-25 - 17:00 | 27 | Ślązak Bycina - Ruch II Kozłów | - |
2024-05-26 - 12:00 | 27 | Burza II Borowa Wieś - Orzeł Paczyna | - |
2024-05-26 - 17:00 | 27 | Pogoń Ziemięcice - Sośnica II Gliwice | - |
2024-05-26 - 17:00 | 27 | Zryw Radonia - Amator Rudziniec | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Quo Vadis Makoszowy - Zryw Radonia | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Orzeł Paczyna - Piast Pawłów | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Ruch II Kozłów - Pogoń Ziemięcice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Start Kleszczów - Drama Kamieniec | - |
2024-06-02 - 11:00 | 28 | KS Grzybowice - AP Team Gliwice | - |
2024-06-02 - 17:00 | 28 | Sośnica II Gliwice - Burza II Borowa Wieś | - |
2024-06-02 - 17:00 | 28 | Walka Zabrze - Ślązak Bycina | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Drama Kamieniec - AP Team Gliwice | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Ślązak Bycina - Start Kleszczów | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Victoria Pilchowice - Quo Vadis Makoszowy | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Amator Rudziniec - KS Grzybowice | - |
2024-06-09 - 11:00 | 29 | Piast Pawłów - Sośnica II Gliwice | - |
2024-06-09 - 12:00 | 29 | Burza II Borowa Wieś - Ruch II Kozłów | - |
2024-06-09 - 17:00 | 29 | Pogoń Ziemięcice - Walka Zabrze | - |
2024-06-09 - 17:00 | 29 | Zryw Radonia - Orzeł Paczyna | - |
2024-06-15 - 15:00 | 30 | Walka Zabrze - Burza II Borowa Wieś | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Quo Vadis Makoszowy - Amator Rudziniec | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Orzeł Paczyna - Victoria Pilchowice | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Ruch II Kozłów - Piast Pawłów | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Start Kleszczów - Pogoń Ziemięcice | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | AP Team Gliwice - Ślązak Bycina | - |
2024-06-16 - 11:00 | 30 | KS Grzybowice - Drama Kamieniec | - |
2024-06-16 - 17:00 | 30 | Sośnica II Gliwice - Zryw Radonia | - |