Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
31-23 |
|
30-23 |
|
27-31 |
|
34-23 |
|
29-26 |
|
31-29 |
|
Kolejka 21 | |
Dziewiątka Legnica - APR Radom |
(cz) 18:00 |
II liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Ruch Chorzów
|
20 | 60 | 659 | - | 458 |
2. |
><
MTS Żory
|
20 | 53 | 591 | - | 458 |
3. |
><
Arka Gdynia
|
20 | 39 | 554 | - | 496 |
4. |
><
Korona Kielce
|
21 | 37 | 589 | - | 598 |
5. |
><
Energetyk Poznań
|
20 | 32 | 598 | - | 611 |
6. |
><
APR Radom
|
20 | 30 | 526 | - | 517 |
7. |
><
Pogoń Szczecin
|
21 | 27 | 533 | - | 548 |
8. |
><
Dziewiątka Legnica
|
20 | 21 | 524 | - | 604 |
9. |
><
Karkonosze Jelenia Góra
|
20 | 21 | 532 | - | 600 |
10. |
><
Handball Warszawa
|
20 | 19 | 524 | - | 568 |
11. |
><
Sambor Tczew
|
20 | 18 | 505 | - | 573 |
12. |
><
Sośnica Gliwice
|
20 | 6 | 518 | - | 622 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Polonia Nysa - Pomologia Prószków | 3-1 |
LZS Jełowa - OKS Olesno | 3-2 |
Tajfun Harbułtowice - Dragon Rusinowice | 7-1 |
SV Darmstadt - FC Heidenheim | 0-1 |
AZS Wrocław - Siarka Tarnobrzeg | 0-3 |
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza - Javafit Sosnowiec | 7-2 |
Siódemka Tychy - Leśnik Kobiór | 8-0 |
KS Złoty Potok - Start Soborzyce | 2-3 |
Sokół Chwałęcice - Dąb II Gaszowice | 7-0 |
Korona Krępna - LZS Żywocice | 0-5 |
Płomień II Ochojec - KS Świerklany | 3-3 |
Górnik Łęczna - LKS Nieciecza | 0-1 |
LZS Kujakowice - LZS Uszyce | 6-2 |
LZS Zawada gm. Turawa - TOR II Dobrzeń | 1-3 |
KS Cisowa - Odrzanka II Dziergowice | 5-1 |
LZS Łąka Prudnicka - LZS Ścinawa Nyska | 1-1 |
LKS Hadra - Śląsk Koszęcin | 0-2 |
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 28 kwietnia 2024 20:36
ENERGETYK POZNAŃ - DZIEWIĄTKA LEGNICA 29-26 (12-13)
Energetyk Poznań: Olha Shliukhtina (9), Laura WosiŃska (6), Paulina Sowa (4), Anna Grzona (2), Karolina Kasprowiak (2), Agata Wasiak (2), Ines WosiŃska (2), Milena BoryŃ (1), Olesia Parandii (1), Kinga Berent, Magdalena Maziarz, Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria RzeczyckaDziewiątka Legnica: Katarzyna Kozak (5), Oliwia SoŚnicka (5), Natalia Szuk (5), Vanessa Nowak (3), Amelia Zawalich (3), Kinga Bogacka (2), Paulina KaŹdzioŁ (2), Andela IvanoviĆ (1), Aleksandra Bielak, Oliwia Gowin, Kamila Kaczanowska, Natasza Bogacka, Natalia Gdula, Elżbieta Lange, Paulina Lange
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 28 kwietnia 2024 20:36
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - HANDBALL WARSZAWA 31-29 (15-13)
Karkonosze Jelenia Góra: Marta Mazurkiewicz (10), Nikola Jarosz (5), Aleksandra Oreszczuk (4), Joanna ZaŁoga (4), Sabina GaŁuszka (3), Iryna Morozenko (3), Oktawia Bielecka (1), Martyna Wierzbicka (1), Elżbieta Piotrowska, Joanna Zgleszewska, Justyna Domin, Barbara Grabka, Sabina Kobzar-witczak, Jana Los, Karolina MatczyŃska, Martyna PopczyŃskaHandball Warszawa: Kamila Grzesista (7), Magdalena Chrapusta (5), Jagoda Lasek (5), Olga Lewandowska (4), Sara Szczukocka (4), Dominika Macikowska (2), Kornelia Ściernicka (1), Julia ZajĄc (1), Alicja Klarkowska, Julia Kupc, Dominika Rusin, Paulina Sulborska, Marta WrzesiŃska, Karolina Adamczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 kwietnia 2024 23:45
APR RADOM - KORONA KIELCE 27-31 (9-15)
APR Radom: Małgorzata Michalska (7), Michalina Machnio (5), Alicja Rolek (5), Kinga Papke (4), Wiktoria SkorŻa (2), Zofia Ciszewska (1), Martyna Dydek (1), Maria Mazurkiewicz (1), Natalia Wach (1), Agata Gwarek, Natalia KolasiŃska, Natalia Koss, Katarzyna AdaczyŃska, Zuzanna BaraŃska, Julia Gajewska, Oliwia SiedleckaKorona Kielce: Magdalena BerliŃska (10), Nikola LeŚniak (6), Marta RosiŃska (6), Zofia Staszewska (3), Gabriela Tomczyk (3), Kamila Rzepka (1), Nina Smelcerz (1), Klaudia Wawrzycka (1), Katarzyna Grabarczyk, Weronika Janczarek, Julia Łucak, Gabriela MiŚkiewicz, Paulina PodsiadŁo, Martyna Śmiglarska, Justyna ChrzĄstek, Maria Grzegolec
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 kwietnia 2024 23:45
MTS ŻORY - ARKA GDYNIA 34-23 (16-13)
MTS Żory: Olesia Donets (7), Monika Gruca (6), Julia PĘdziwiatr (4), Marta WoŁczyk (4), Iga Barska (3), Karolina Herian (3), Karolina Kanicka (2), Wiktoria Opara (2), Aleksandra SÓjka (2), Danielle De sousa lira (1), Justyna Gembalczyk, Daria Opelt, Lidia PiotrowskaArka Gdynia: Marta BĄkowska (4), Wiktoria Witkowska (4), Beata Naumczyk (3), Andżelika Petroll (3), Urszula Rogula (3), Zuzanna DuliŃska (2), Joanna Graban (1), Kornelia MaŁecka (1), Paulina PepliŃska (1), Katarzyna Zegarlicka (1), Magdalena Bielska, Dominika Borowska, Laura Dobek, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Weronika Świderska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 kwietnia 2024 23:45
RUCH CHORZÓW - SAMBOR TCZEW 30-23 (15-11)
Ruch Chorzów: Patrycja WiŚniewska (7), Natalia Doktorczyk (5), Marta GĘga (5), Michalina Gryczewska (4), Anastasiia Bondarenko (3), Polina Masalova (3), Nadia Bury (1), Agnieszka Iwanowicz (1), Julia JasiŃska (1), Monika CiesiÓŁka, Kaja Gryczewska, Anna Diablo, Julia Rejdych, Dominika SikoraSambor Tczew: Daria CieŚlak (8), Aleksandra Puckowska (3), Karolina StyŚ (3), Wiktoria Nobis (2), Martyna Piskorowska (2), Weronika SoliŃska (2), Klaudia Gierszewska (1), Julia Kiwatrowska (1), Kornelia KŁosowska (1), Wiktoria Łosiak, Agnieszka SiekaŃska, Julia Żarnoch, Julia DuszyŃska, Natalia Skibrowska, Katarzyna Zduniak, Julia Zwolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 kwietnia 2024 23:45
POGOŃ SZCZECIN - SOŚNICA GLIWICE 31-23 (15-15)
Pogoń Szczecin: Monika Koprowska (9), Zuzanna Zimnicka (5), Kamila BiaŁowĄs (3), Patrycja Jura (3), Julia OleŚkiewicz (3), Emilia JaŁowicka (2), Nina Klimek (2), Julia NieŁacna (2), Weronika JakÓbowska (1), Marta Sikora (1), Paulina Adamska, Natalia Nawrocka, Oliwia Panczenko, Dominika Roszkiewicz, Martyna WŁodarczyk, Katarzyna ZimnySośnica Gliwice: Katarzyna Wyrzychowska (6), Marta Wroniewicz (4), Natalia KaliŃska (3), Klaudia Zub (3), Aleksandra Markiewicz (2), Paulina Walus (2), Aleksandra Dubiniak (1), Paulina Kulik (1), Dominika Nimsz (1), Sandra Kiel, Natalia Korbanek, Oliwia Wolak, Zuzanna KopyciŃska, Paula Wasak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 04:27
KORONA KIELCE - ENERGETYK POZNAŃ 32-34 (20-16)
Korona Kielce: Zofia Staszewska (8), Katarzyna Grabarczyk (7), Magdalena BerliŃska (3), Nikola LeŚniak (3), Julia Łucak (3), Paulina PodsiadŁo (3), Marta RosiŃska (2), Kamila Rzepka (2), Gabriela MiŚkiewicz (1), Wiktoria ToboŁa, Gabriela Tomczyk, Klaudia Wawrzycka, Justyna ChrzĄstek, Maria Grzegolec, Weronika JanczarekEnergetyk Poznań: Milena BoryŃ (10), Karolina Kasprowiak (6), Olha Shliukhtina (6), Agata Wasiak (6), Magdalena Maziarz (2), Anna Grzona (1), Olesia Parandii (1), Paulina Sowa (1), Ines WosiŃska (1), Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria Rzeczycka, Laura WosiŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 04:27
SOŚNICA GLIWICE - APR RADOM 24-26 (10-11)
Sośnica Gliwice: Katarzyna Wyrzychowska (7), Paulina Kulik (5), Marta Wroniewicz (4), Paulina Walus (3), Aleksandra Markiewicz (2), Klaudia Zub (2), Zuzanna KopyciŃska (1), Natalia KaliŃska, Sandra Kiel, Dominika Nimsz, Paula Wasak, Oliwia Wolak, Aleksandra Dubiniak, Sylwia SzoŁtysekAPR Radom: Natalia Wach (9), Małgorzata Michalska (7), Wiktoria SkorŻa (5), Kinga Papke (3), Zofia Ciszewska (1), Martyna Dydek (1), Katarzyna AdaczyŃska, Julia Gajewska, Agata Gwarek, Natalia KolasiŃska, Natalia Koss, Michalina Machnio, Weronika Nowak, Oliwia Siedlecka, Zuzanna BaraŃska, Klaudia Krzymowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 04:27
POGOŃ SZCZECIN - HANDBALL WARSZAWA 25-29 (12-14)
Pogoń Szczecin: Zuzanna Zimnicka (9), Monika Koprowska (5), Kamila BiaŁowĄs (4), Emilia JaŁowicka (4), Weronika JakÓbowska (2), Natalia Nawrocka (1), Paulina Adamska, Oliwia Ćwiertnia, Nina Klimek, Julia NieŁacna, Julia OleŚkiewicz, Oliwia Panczenko, Marta Sikora, Katarzyna Zimny, Oliwia Piotrowska, Martyna WŁodarczykHandball Warszawa: Magdalena Chrapusta (8), Patrycja Kozak (6), Julia ZajĄc (4), Jagoda Lasek (3), Martyna NiedziÓŁka (2), Marta WrzesiŃska (2), Kamila Grzesista (1), Olga Lewandowska (1), Sara Szczukocka (1), Kornelia Ściernicka (1), Alicja Klarkowska, Dominika Macikowska, Dominika Rusin, Paulina Sulborska, Julia Kupc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 04:27
DZIEWIĄTKA LEGNICA - MTS ŻORY 19-31 (9-18)
Dziewiątka Legnica: Oliwia SoŚnicka (6), Kinga Bogacka (4), Vanessa Nowak (2), Natalia Szuk (2), Natalia Gdula (1), Andela IvanoviĆ (1), Kamila Kaczanowska (1), Paulina KaŹdzioŁ (1), Amelia Zawalich (1), Aleksandra Bielak, Oliwia Doroba, Oliwia Gowin, Katarzyna Kozak, Elżbieta Lange, Natasza Bogacka, Paulina LangeMTS Żory: Monika Gruca (7), Karolina Kanicka (5), Julia PĘdziwiatr (4), Olesia Donets (3), Aleksandra SÓjka (3), Marta WoŁczyk (3), Iga Barska (2), Danielle De sousa lira (2), Wiktoria Opara (2), Justyna Gembalczyk, Karolina Herian, Daria Opelt, Lidia Piotrowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 20 kwietnia 2024 22:05
SAMBOR TCZEW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA ◄ 29-29 (14-13)
Karne: 6-5
Sambor Tczew: Katarzyna Zduniak (11), Daria CieŚlak (5), Aleksandra Puckowska (4), Wiktoria Nobis (3), Martyna Piskorowska (2), Julia DuszyŃska (1), Klaudia Gierszewska (1), Kornelia KŁosowska (1), Karolina StyŚ (1), Wiktoria Łosiak, Natalia Skibrowska, Weronika SoliŃska, Julia Zwolak, Oliwia Konkolewska, Agnieszka SiekaŃska, Julia ŻarnochKarkonosze Jelenia Góra: Iryna Morozenko (7), Marta Mazurkiewicz (6), Sabina GaŁuszka (4), Joanna ZaŁoga (4), Nikola Jarosz (3), Aleksandra Oreszczuk (3), Martyna Wierzbicka (1), Joanna Zgleszewska (1), Karolina MatczyŃska, Justyna Domin, Jana Los
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 20 kwietnia 2024 22:05
ARKA GDYNIA - RUCH CHORZÓW 25-26 (14-11)
Arka Gdynia: Marta BĄkowska (8), Paulina PepliŃska (7), Karolina Lewandowska (5), Beata Naumczyk (2), Zuzanna DuliŃska (1), Urszula Rogula (1), Katarzyna Zegarlicka (1), Magdalena Bielska, Dominika Borowska, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Andżelika Petroll, Weronika Świderska, Wiktoria Witkowska, Laura Dobek, Kornelia MaŁeckaRuch Chorzów: Agnieszka Iwanowicz (6), Anna Diablo (5), Patrycja WiŚniewska (5), Polina Masalova (4), Nadia Bury (2), Natalia Doktorczyk (2), Julia JasiŃska (2), Monika CiesiÓŁka, Marta GĘga, Kaja Gryczewska, Michalina Gryczewska, Anastasiia Bondarenko, Ewa Jeziorska, Julia Rejdych, Dominika Sikora
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 55