Klasa BBURZA BOROWA WIEŚ - OLIMPIA PŁAWNIOWICE 4-4 (3-0)

4-3 84min. Robert Serek
4-4 90+2min. Łukasz Gruszka

Burza: Artur Hajnsz - Adam Bogdanowicz, Artur Boryczka, Michał Grzybek, Adam Kowalski (76 Tomasz Wesoły), Robert Serek, Adam Świętek, Mateusz Swoboda (46 Paweł Tomala), Daniel Wawoczny, Janusz Wesoły, Michał Wiśniewski (46 Adrian Trojanowski)
Olimpia: Dawid Mazur - Łukasz Gruszka, Mateusz Hluzow, Marcin Janeczek, Kamil Lisok, Mateusz Macioszek, Marek Nandzik, Bartosz Sikora, Wojciech Steuer, Henryk Szymański, Damian Wollek

Trzybramkowe prowadzenie nie pomogło, cztery strzelone bramki też. Burza Borowa Wieś zremisowała z Olimpią Pławniowice 4-4 mimo, że prowadziła już 3-0 i wydawało się, że jest już pozamiatane.

Do przerwy Borowa Wieś zdążyła strzelić trzy bramki i nikt nie przypuszczał, że mecz zakończy się w dość dramatycznych okoliocznościach. Pławniowice po przerwie zabrały się do roboty i dokonały zdawałoby się niemożliwego - odrobiły stratę z pierwszej połowy i wyrównały na 3-3. Dopiero wtedy Burza odzyskała swój wigor na kilka minut przed końcem ponownie objęła prowadzenie, ale nie na długo. W doliczonym czasie jeszcze jeden zryw Olimpii przyniósł jej czwartego gola i ostatecznie remis.