III ligaNIELBA WĄGROWIEC - RUCH ZDZIESZOWICE 3-1 (1-0)

2-1 67min. Rafał Leśnieweski
3-1 75min. Jacek Figaszewski

Nielba: Wosicki - Poznański, Fall Mouhamadou, Figaszewski, Loliga, Spławski (86 Mikołajczak), Gryszczyński (75 Luboński), Klawiński (72 Czechanowski), Tomczak, Pietrowski, Leśniewski (80 Jakovljević)
Ruch: Feć - Cieślak, Bella, Jakubczak, Bobiński, Rogowski (46 Kasprzyk), Kapłon, Bukowiec, Kiliński (46 Giesa), Nowosielski (83 Damrat), Buchała (78 Juszczak)

Ostatni mecz sezonu kibice Ruchu Zdzieszowice nie będą mile wspominać. Nasza drużyna przegrała w Wągrowcu z Nielbą 3-1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po bramce Łukasza Spławskiego.

Dziesięć minut po przerwie w szeregi Ruchu zawitała nadzieja, bo po bramce Adama Giesy goście wyrównali na 1-1. Więcej bramek Ruch nie zdołał już strzelić, a gospodarze do bramki Ruchu trafiali jeszcze dwukrotnie i wygrali 3-1.

Zdzieszowice do domu wracają bez punktu, kończą ostatni mecz w minorowych nastrojach, ale cały sezon zadowoleni świetną postawą beniaminka.