BAŁTYK GDYNIA - RUCH ZDZIESZOWICE 2-2 (1-1)

1-2 70min. Bachor
2-2 90+4min. Byczkowski

Bałtyk: Matysiak - Musuła (47 Loda), Martyniuk, Król, Filipiak (90 Byczkowski), Jędryka, Noga (66 Manelski), Dettlaff, Ziemak (74 Hirsz), Kudyba, Włodarczyk
Ruch: Feć - Kurc (90+3), Bachor, Bobiński, Drąg, Kasprzyk, Kapłon, Bukowiec, Kiliński (55 Bella), Buchała (68 Juszczak), Damrat (80 Rychlewicz)

Niewiele brakowało, by Ruch odniósł drugie zwycięstwo w lidze. Nasza drużyna zremisowała w Gdyni z Bałtykiem 2-2 decydującą bramkę tracąc w 94 minucie. Szczęście było blisko, zabrakło sekund, by utrzymać korzystny rezultat. Po wyrównującej bramce sędzia nawet już nie wznawiał gry.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 12 minucie po bramce Kudyby. Ruch wyrównał na kilka minut przed przerwą, a w drugiej części meczu objął prowadzenie. W ostatnich minutach rzutem na taśmę Bałtyk zdołał strzelić drugiego gola i uratował jeden punkt.