sobota, 15 marca 2014 19:35

III ligaRUCH ZDZIESZOWICE - OSTROVIA OSTRÓW 1-0 (1-0)

1-0 4min. Bella (karny)

Ruch: Kasprzik - Bodzioch, Bachor, Gamla, Łęszczak, Kiliński (58 Nowak), Kierdal (67 Dyczek), Bella (88 Kapłon), Szatkowski, Sotor, Gładkowski
Ostrovia: Pawłowski - Krawczyk, Reyer, Czech, Błaszczyk, Szymanowski (50 Szepeta), Cyfert, Rodin (68 Stawiński), Wrzesiński, Gościniak (77 Sołtyński), Skrobacz (82 Kaczmarek)

Ruch zaskakuje. Po ubiegłotygodniowej wygranej w Częstochowie tym razem zdzieszowiccy kibice doczekali się pierwszego zwycięstwa Ruchu na swoim boisku. Drużyną, która jako pierwsza zeszła w Zdzieszowicach pokonana, jest Ostrovia, która przegrała tu 0-1.

Bramkę gospodarze zdobyli na samym początku. Już w 4 minucie Bella wykorzystał karnego i strzelił zwycięskiego, jak się później okazało, gola. Na początku drugiej połowy czerwoną kartkę otrzymał Bodzioch, ale mimo tej straty zdołał korzystny wynik dowieźć do końca.

W dwóch pierwszych wiosennych meczach Ruch wywalczył 6 punktów i do miejsca dającego utrzymanie traci już tylko cztery.