III liga ROZWÓJ KATOWICE - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2-1 (0-0)

1-1 60min. Menzel
2-1 90min. Winiarczyk (karny)

Rozwój: Soliński - Mielnik, Gałecki, Tanżyna, Winiarczyk, Gacki (68 Bella), Kapias (62 Mazurek), Tkocz, Wróbel (46 Gielza), Kun, Kozłowski (77 Azikiewicz)
Legionovia: Smyłek - Tlaga (58 Wolski), Menzel, Grudniewski, Goliński, Krljanović, Czapa (58 Kastranović), Ziąbski, Odunka (87 Dankowski), Lewicki (73 Figiel), Wieczorek

Rozwój wiosną jeszcze u siebie nie wygrał, a Legionovia na wyjeździe nie przegrała. Wszystko odmieniło się dziś w Katowicach. Rozwój pokonał Legionovię 2-1 i został tymczasowym liderem. Decydująca bramka padła w 90-tej miucie meczu z rzutu karnego.

Wcześniej prowadzenie dla Rozwoju zdobył Gielza tuż na początku drugiej połowy. Legionovia wyrównała 10 minut później i losy meczu ważyły się do ostatnich minut. Decydujące okazało się zagranie Dankowskiego ręką w polu karnym i rzut karny, którego nie zmarnował Winiarczyk. Sędzia przedłużył potem mecz jeszcze o 5 minut, ale Legionovia nie zdołała już odrobić starty.