Klasa WRUCH II ZDZIESZOWICE - CZARNI OTMUCHÓW 4-1 (3-0)

4-0 68min. Juszczak
4-1 ?min. Niegel

Ruch II: Mika - Góra, J. Kapłon, Sobota, P. Rybiałek, Rogowski, M. Kapłon, Malinowski (Nowosielski), Łebkowski (P. Chmiel), Kwiotek (Antosiak), Juszczak
Czarni: Jedynak - P. Kilian, P. Strąg, Dyndor, Marzec, Szewczyk, T. Kilian, M. Stec (Chodorski), D. Stec (Rak), Dańczyszyn (Niegel), Ł. Kilian

Mecz na szczycie opolskiej okręgówki zakończył się okazałym zwycięstwem lidera 4-1. Spotkanie jeszcze się na dobre nie rozpoczęło, a gospodarze już prowadzili 1-0 po świetnie wykonanym rzucie rożnym. Przed przerwą zdzieszowiczanie jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki Czarnych i na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem.

Po przerwie Ruch podwyższył na 4-0 i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się potyczka z wiceliderem, Czarni w ostatnich minutach uratowali honor strzelając jedynego gola.

Już po meczu ze strony drużyny Czarnych usłyszeć można było głosy kwestionujące prawo do gry w drużynie Ruchu Leszka Nowosielskiego i Mariusza Kapłona. To zawodnicy występujący w pierwszej drużynie Ruchu i zdaniem sympatyków Czarnych nie mieli prawa zagrać w rezerwie, bo rozegrali 2/3 spotkań w pierwszej drużynie. Sporną kwestię rozstrzygnie OZPN.